Ford Puma
1.0 ECOBOOST HYBRID TITANIUM + WINTERPACK | APPLE CARPLAY | LED | DAB | PRIVACY GLASS
Direct kopen, basisprijs: € 15.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 15.950,-
LEASEPRIJS: € 262,88 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.190,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Puma |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 ECOBOOST HYBRID TITANIUM + WINTERPACK | APPLE CARPLAY | LED | DAB | PRIVACY GLASS |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 27 februari 2020 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 83.920 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 262,88 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 15.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | K-176-SK |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 92 kw / 126 pk |
| Laadvermogen: | 580 kg |
| Gewicht: | 1.180 kg |
| Wielbasis: | 259 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.760 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 640 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.100 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 17"
- achterspoiler
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- buitenspiegels met verlichting
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
- mistlampen voor adaptief
- verwarmde voorruit
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- navigatiesysteem full map
- boordcomputer
- connected services
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- radio
- spraakbediening
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- airco
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- cruise control
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- sportstoelen
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoel(en) met massagefunctie
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- start/stop systeem
- stuurwiel verwarmd
- Technology Pack
- Winter-pack